MRI/Ct Operátor Állás 2022.11.01.

30 éve működő praxisunkba, Csapatunk bővítése céljából, MRI/CT diagnosztikai területre OPERÁTOR Kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • Páciensfelvétellel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Vizsgálatok lebonyolítása;
  • Diagnosztikai berendezések szakszerű kezelése;
  • A betegvizsgálatokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Képalkotó diagnosztikai orientáció;
  • Erős informatikai ismeretek;
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás;
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség.

Előny:

  • Szakirányú végzettség;
  • Hasonló munkakörben (MR/CT) szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munka;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések támogatása;
  • Szakmai támogatás, szakorvosi háttér;
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az: management@btak.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Budatétényi Állatkórház: 1223 Budapest, Rákóczi út 37.

Állatorvosi Szakasszisztens Állás 2022.11.01.

30 éve működő Állatkórházunkba pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Állatorvosi szakasszisztens

8 órás alkalmazotti munkaviszonnyal

Főbb feladtok:

  • beavatkozások, műtétek előkészítése,
  • műtéti és aneszteziológiai asszisztencia,
  • részvétel az intenzív betegellátásban,
  • képalkotó diagnosztikai beavatkozásoknál történő segédkezés,
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • szakmai gyakorlat,
  • középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • tisztaság iránti magas fokú igény,
  • nagy teherbírás, jó helyzetfelismerő és kommunikációs képesség,
  • szakma iránti alázat,
  • csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol/német nyelvtudás előny, de nem elvárás,
  • kerületi- vagy vonzáskörzeti lakos.

  • vidám, baráti légkör,
  • dinamikus, fiatalos csapat,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható cégnél,
  • rendszeres, biztos jövedelem,
  • színvonalas munkahelyi környezet,
  • azonnali munkakezdési lehetőség.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a management@btak.hu  e-mail címen.

Munkavégzés helye Budatétényi Állatkórház: 1223. Budapest, Rákóczi út 37.

www.budatetenyiallatkorhaz.hu